O nas

O nas

Od samego początku jakość naszych projektów i optymalizacja wybranych rozwiązań były dla nas najważniejsze.

O naszej firmie

Historia biura

Nasze biuro projektowe rozpoczęło działalność w 2001 r. Początkowo były to proste projekty powiązane z działem wykonawczym. Stopniowo jednak przekształcaliśmy się w niezależne biuro projektów jako osobna i niezależna spółka. Kolejnym krokiem była coraz większa specjalizacja oraz bardziej zaawansowane opracowania.

Obecnie możemy pochwalić się sprawdzonym i doświadczonym zespołem projektantów, bardzo sprawną organizacją pracy oraz licznymi projektami. Wykonywaliśmy projekty w międzynarodowych zespołach, mamy doświadczenie w projektowaniu w języku angielskim. Pracujemy na programach do analiz CFD, mostków termicznych 3D oraz Revit BIM. Zaangażowaliśmy się również w programy do symulacji energetycznej oraz projektowania BIM.

Patrząc w przyszłość

Nieustannie rozwijamy zarówno nasze umiejętności, jak i wiedzę na temat najnowszych rozwiązań.

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Rozwijamy również nasze umiejętności projektowe w pracy na najnowocześniejszym oprogramowaniu, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość produktu.

Jakość projektowania

Kluczowe wartości firmy MC2 kształtowały się przez ponad 18 lat dostarczania naszym klientom najwyższej jakości usług projektowych.

Koncentrujemy się przede wszystkim na wysokiej jakości naszych projektów, zarówno pod względem poprawności rozwiązań technicznych, jak i ich optymalizacji. Nigdy nie idziemy na skróty. Zawsze analizujemy rozwiązania, tak aby zaoferować klientowi najlepsze z możliwych i najlepiej dopasowane do jego projektu.

Kładziemy duży nacisk na współpracę z architektami i projektantami z innej branży, tak aby być w stałym kontakcie i koordynować rozwiązania na bieżąco.


Lata obecności na rynku

Ukończone projekty

Pracownicy

Wygrane nagrody


Jeśli potrafisz sobie to wyobrazić, możemy to zaprojektować. Powiedz nam więcej o swoim pomyśle.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI