Rozwijanie umiejętności

Rozwijanie umiejętności

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie staramy się ciągle podnosić nasze kwalifikacje i wiedzę poprzez szkolenia z zakresu: nowoczesnych metod projektowania, obsługą najnowszego oprogramowania zarządzaniem projektowania, i wiedzę o najnowszych rozwiązań technicznych.

Zarządzanie projektami

Aby zapewnić najwyższe standardy oraz efektywnie prowadzić projekty którymi się zajmujemy, nasi Menadżerowie przechodzą cykl szkoleń:
  • metodyka zarządzania projektami PRINCE2 – wysoka efektywność zarządzenia projektem, duża kontrola poszczególnych etapów projektu, wysoka jakość
  • zarządzanie czasem i zadaniami w praktyce – umiejętność organizowania i planowania, skuteczne zarządzenie zadaniami, współdziałanie z innymi ludźmi w ramach realizacji wspólnych zadań i projektów

 


Certyfikacja budynków

Aby projektować budynki zgodnie z certyfikatami takimi jak BREEM i LEED, i uzyskiwać ich wysoką ocenę nasi projektanci przechodzą z tego zakresu szkolenia.

Szkolenia z projektowania przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania

Aby projektować na najwyższym poziomie spełniając tym samym wymagania Inwestorów stale przechodzimy szkolenia z obsługi oprogramowania na którym pracujemy.

Wiedza o urządzeniach i rozwiązaniach technicznych

Tylko osoby posiadające szeroką wiedzę o urządzeniach i rozwiązaniach które projektują mogą wykonać projekt na wysokim poziomie. Mając to na uwadze nasi projektanci zwiększają swoją wiedzę zarówno z ogólnych rozwiązań projektowych jak i konkretnych urządzeń określonego producenta poprzez uczestniczenie w szkoleniach, sympozjach etc.Jeśli potrafisz sobie to wyobrazić, możemy to zaprojektować. Powiedz nam więcej o swoim pomyśle.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI